Hájek se asi už definitivně zbláznil… :) :) :)

 Petra Faltýnová se vyznala nejen z náklonnosti k rychlým vozům a statečným mužům v nich, ale pochválila i originalitu kalendáře. „Kalendáře, kde je závodní auto zleva, zprava, s holkou v plavkách i bez plavek, toho jsem už všichni viděli moc. S kamarádem – fotografem Petrem von Reichenberg jsme vymysleli dvanáct příběhů, kde náš Opel vystupuje v netradičních rolích. Říkali jsme si, o čem tak tohle auto asi sní, když stojí v garáži a nezávodí, a proto jsme jej zasadili do několika minipříběhů. Chtěl jsem, aby to bylo netradiční, provokující a to se snad povedlo,“ popisuje své hnutí mysli majitel týmu Ctirad Hájek.

Že se Hájek snad už definitivně zbláznil :):):) znělo sálem radotínského Kart centra při slavnostním večeru mnohokrát. Kdo jiný by v dnešní době, kdy rally sport je v médiích srovnáván s úchylnými zábavami zvrhlíků, či rovnou s násilnou činností, investoval do extravagantního motoristického kalendáře? „Může být i smutno, hlavně když je veselo,“ dodává Ctirad Hájek. Na křtu kalendáře nechyběly kromě 16 modelek, které kalendář s Petrem von Reichenberg nafotily, ani známé tváře motorsportu. V davu jsme tak mohli zahlédnout třeba Mirka Janotu, Martina Prokopa, Emila Trinera, Zdeňka Tichého, Pavla Kohouta, Jirky Vlčka, Petráška, Káňu a Navrátila, Karla Trněného, Matěje Ehla, Honzu Možného, nechyběli okruháři jako Aleš Jirásek, Petr Kačírek a třeba i zástupce FIA Ing. Stanislav Minářík, Standa Kafka, technici a motoráři Tomáš Fuchs či Dalibor „Saigon“ Moravec a další vzácní hosté a novináři.

Součástí večera byl i vložený závod zbrusu nových motokár, které v Kart centru pořídili, kde „nečekaně“ zvítězil Jirka Navrátil před Fandou Marhoulem a Alešem Jiráskem. Bujará zábava se protáhla až do ranních hodin. I vy máte nyní možnost si prohlédnout netradiční kalendář Hájek Historic Czech National Rally Teamu. Více fotografií ze slavnostního křtu a soutěž o kalendář najdete brzo na týmových stránkách www.hajek-reklama.cz

 

Hájek historic rally team Copyright