V kategorii Rally Trophy Historic jsme obsadili první místo

V sobotu 20. listopadu se uskutečnilo v polském historickém městě Kraków slavnostní předávání cen nejlepším účastníkům všech automobilových disciplín FIA Zóny střední Evropy 2010. V kategorii Rally Trophy Historic obsadila první místo díky vítězství na Historic Vltava Rallye a Allianz Mecsek Historic Rally posádka Opelu Kadett C GTE Miroslav Janota a Pavel Stráský. Dvojice Hájek historic rally teamu přebírala ocenění v hotelu Best Western Premier za účasti prezidenta Mezinárodní automobilové federace Jeana Todta, bývalého šéfa stáje Formule 1 Ferrari. Na druhém místě zónového mistrovství v rallye historických automobilů skončili Maďaři András Kövesdán s Józsefem Kerekesem, třetí příčku obsadila italská dvojice Antonio Parisi a Guiseppe D´Angelo.